W razie uzasadnionych wątpliwości, ustalonych w wyniku śledztwa dziennikarskiego, oferujemy na drodze prawnej możliwość skutecznej odmowy wykonania szczepienia

Poszkodowanym pomagamy w uzyskaniu odszkodowania

DZIAŁANIA PREWENCYJNE

ODSZKODOWANIA

POWIKŁANIA POSZCZEPIENNE

Walczymy o prawo każdego do rzetelnej wiedzy o szczepionkach i szczepieniach

Pandemia, teraz wojna…

III wojna światowa* – komentarze internautów (140)

Radek Pogoda zrobił pogodne szorty o firmach, które wychodzą z Rosji, i mają wspólne cechy, we wszystkich udziały ma BlackRock. A jeżeli tak, to może obserwujemy Wag the dog, wyreżyserowane (dokładnie pandemię też sprzedawano przez media społecznościowe). Może to teatr dwóch aktorów, a to coraz częściej podejrzewam. Aby się tego dowiedzieć trzeba znać cel tego teatru.

I tu z pomocą przychodzą media amerykańskie, nadrukowano tryliony trylionów pustego dolara, drukują od 2010 r. ciągle zwiększając dodruk, potrzebują pretekstu, bo pandemia to mało, bo inflacji i zapaści nie da się już ukryć, wojna nawet obrazkowa już przyniosła wytłumaczenie dla wysokich cen (banki wyszły niewinne, fundusze też).

I cel krótki: military complex najpierw dostał 7 mld teraz dorzucili 14 mld, a to pewnie nie koniec. Konkretni ludzie właśnie zarabiają konkretne pieniądze. I ..”gdy zatnie się władca… płynie krew poddanych”.

Cassandra Grecka

Fot.: pixabay.com

——————-

Prezentujemy komentarze internautów znalezione w sieci lub przesłane do nas na maile: miszmasz@onet.plpolaneis@polaneis.pl

*Trwa wojna przeciw normalności, naturze, wolności, podstawom medycyny, etyce lekarskiej i zdrowemu rozsądkowi.

____________

Ważne!

Odszkodowania od lekarzy lub Skarbu Państwa za ciężkie powikłania poszczepienne wskutek szczepienia przeciw COVID-19

Polecamy: 

100 mln odszkodowania od Ministerstwa Zdrowia. Pilotujemy precedensowe roszczenie